Nowość: Nowe bułki w PanPiek!

Błonnik pokarmowy – jak działa?
18 października 2021
Bułka słodka w wersji WEGE – nowość
10 listopada 2021
Wróć do aktualności

Nowość: Nowe bułki w PanPiek!

Mamy przyjemność poinformować – już oficjalnie, że od teraz mamy dwa nowe produkty dostępne w sprzedaży! Mowa o dwóch pysznych bułkach, które są dużą nowością na rynku! W tym krótkim poście uchylamy nieco rąbka tajemnicy i opisujemy obydwie nowe bułeczki, które jak pozostałe – po pierwsze są bogate w błonnik. Błonnik o którym tak wiele się rozpisujemy i tak wiele daje nam dobrego.

Bułka: Tuzin ziaren

Pierwszym nowym produktem jest bułka tuzin ziaren. Jak sama nazwa wskazuje to mix zdrowych i pysznych ziaren w połączeniu z dużą ilością błonnika.

Tuzin ziaren to pszenna bułka, która stanowi prawdziwe bogactwo smaków i cennych wartości odżywczych.  Jest wyjątkowo bogatym  źródłem  magnezu, pochodzącego z naturalnych składników, dzięki czemu umożliwia suplementację tak ważnego dla naszego organizmu magnezu, poprzez codzienną dietę, bez stosowania dodatkowych preparatów.

Bułka: OMEGA IG

Kolejnym nowym produktem jest bułka omega IG. Jest to bez wątpienia odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy pytają o produkt bogaty w między innymi kwasy Omega-3.

Omega IG to wyjątkowa pszenno żytnia bułka bogata w kwasy Omega-3 oraz wiele innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu wartości odżywczych, witamin i minerałów. Stanowi doskonałą propozycję dla osób dbających o zdrowie, które nie chcą rezygnować z pieczywa w swojej diecie.