Nowości w PanPiek

PanPiek oferuje wsparcie dla uchodźców z Ukrainy
3 marca 2022
PanPiek w World FoodPoland 2022
7 kwietnia 2022
Wróć do aktualności

Nowości w PanPiek

Butikowy zakład pieczywa mrożonego PanPiek cały czas stawia na rozwój i innowacje ale w oparciu o tradycję. To dla nas piękne połączenie tego co kochamy i tego, co daje nam nowoczesny świat i nowoczesne rozwiązania. Dlatego ciągle idziemy do przodu! Przed nami kolejne nowości, które niebawem się pojawią. A są wśród nich….

Pyszne karmy dla psów z dodatkiem błonnika! Jesteśmy miłośnikami zwierząt, a zwłaszcza psów. Dlatego rozwijamy naszą ofertę właśnie dla czworonogów, którzy już wkrótce będą mogli również cieszyć się posiłkami bogatymi w błonnik i inne wartości odżywcze. Bo zdrowy psiak to szczęśliwy psiak, prawda? Niebawem ujawnimy więcej szczegółów w tym temacie!

A wszystko to będzie można znaleźć także w naszym sklepie internetowym, który lada moment się pojawi! Znajdziecie tam nie tylko nasze pyszne produkty, które możecie sobie zamówić w paczkach ale także smakołyki dla naszych miłych czy pyszne herbatki bez dodatku cukru, a które parzone są w tradycyjny sposób. Zaczerpnięty prosto z Japonii!