PanPiek w World FoodPoland 2022

Nowości w PanPiek
10 marca 2022
Błonnik w bułkach – właściowści
28 kwietnia 2022
Wróć do aktualności

PanPiek w World FoodPoland 2022

To jedno z dwóch najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce poświęconych branży rolno-spożywczej. Targi stricte biznesowe są doskonałą platformą dialogu między producentami żywności a dystrybutorami. To także idealna okazja do nawiązania relacji biznesowych na rynku krajowym oraz rozwoju i zwiększenia eksportu produktów.

Poświęcone sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Oferują możliwość spotkania polskiego sektora z międzynarodowymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie. Współpracujemy z najlepszymi po to, by tworzyć polskie targi z międzynarodowym zasięgiem.

PanPiek World FoodPoland

Oczywiście nie mogło nas tutaj zabraknąć! Jako jeden z liderów produkcji pieczywa mrożonego w Europie musieliśmy się tutaj pojawić. Każdy kto się tutaj znajdzie, ma okazje spróbować naszych pysznych wypieków. Od bułki IG z niskim indeksem glikemicznym, prze bułkę super błonnik czy też tradycyjną bułkę śniadaniową i poznańską. Oczywiście wzbogaconą o błonnik. Zapraszamy was do krótkiej relacji!