Wizyta zastępcy prezydenta – PanPiek pomaga

Media o PanPiek – piszą o nas
10 stycznia 2022
Usprawniony proces produkcyjny – PanPiek
28 stycznia 2022
Wróć do aktualności

Wizyta zastępcy prezydenta – PanPiek pomaga

21 Grudnia 2021 roku nasz jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcji pieczywa mrożonego w Europie miał zaszczyt gościć między innymi zastępce prezydenta miasta Bytom, Pana Waldemara Gawrona. Wizyta ta była podwójnie przyjemna. Jednym z powodów było podziękowanie z prowadzoną politykę CSR, czyli idę społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wizyta przeprowadzona była między innymi w ramach akcji przekazania pieczywa gotowego do wypieku placówkom, które takie pomocy potrzebują. W przypadku braku możliwości wypieku pieczywa przez placówkę, rozwożono upieczone już świeże bułki. Przed świętami trafiła kolejna partia pieczywa między innymi do Bytomskich domów społecznych oraz placówkom opiekuńczo wychowawczym.

Zakład produkcji pieczywa mrożonego PanPiek kieruje się polityką CSR, czyli odpowiedzialności biznesu. Przykładem takich działań są bezpłatne darowizny pieczywa do Bytomskich jednostek. Celem tego nie tylko jest zapobieganie zmarnowaniu pożywienia ale także pomoc potrzebującym.

Zapraszamy do krótkiej relacji z wizyty nie tylko Pana Waldemara Gawrona, ale także Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Pana dama Tomaszowskiego.

Zobacz więcej: https://www.bytom.pl/aktualnosci/index/Pieczywo-od-rzemieslnikow-z-sercem/

CzechEnglishGermanPolishRussianSlovakUkrainian