Herbaty Soti Natural w PanPiek

Technologia Pakowania MAP – Co to jest?
16 lipca 2021
Technologia Pakowania MAP – Pieczywo – Jak to działa?
2 sierpnia 2021
Wróć do aktualności

Herbaty Soti Natural w PanPiek

Uwaga! W asortymencie naszego sklepu można teraz nabyć herbaty SOTI Natural. To marka, która powstała z pasji. Marzeniem producenta było stworzenie ogólnodostępnych, zdrowych napojów bez cukru na bazie pełnej antyoksydantów zielonej herbaty. Prawdziwa, parzona herbata zielona – bez dodatków, zamknięta w wygodnej butelce, dostępna na wyciągnięcie ręki. Udało się to osiągnąć po wielu miesiącach badań, prób i ciężkiej pracy. Owocem wysiłków jest oryginalna japońska herbata, której smakiem możesz się cieszyć w każdej sytuacji. Mało tego, sama butelka jest ekologiczna!

Herbata zielona Gyokuro, jaka używana jest w napojach SOTI to według wielu ekspertów najzdrowsza herbata o wyjątkowych właściwościach. Japońska herbata zawiera bardzo duże ilości katechin, L-teaniny, garbników oraz antyoksydantów, dzięki czemu napój z zielonej herbaty tego gatunku nie tylko wspaniale nawadnia, ale też ma zbawienny wpływ na zdrowie. To świetna, poprawiająca metabolizm herbata na odchudzanie, pomagająca ponadto zachować młody wygląd i świetne samopoczucie oraz ustrzec się przed wieloma schorzeniami, w tym nowotworami. Produkcja napojów z zielonej herbaty Soti Natural oparta jest o starannie przez nas opracowany 50-minutowy proces parzenia, który pozwala wydobyć wszystkie jej najlepsze właściwości.

Jaka jest najzdrowsza herbata?

Bez wątpienia Herbata zielona Gyokuro. W oparciu o opracowany przez SOTI natural napój z zielonej herbaty, opracowane zostały również inne receptury ekologicznych, parzonych napojów herbacianych bez cukru. Cała oferta to gama smaków, w której bezdyskusyjnie króluje aromatyczna japońska herbata. A obok niej wiele innych:

  • klasyczny napar – zielona herbata Gyokuro,
  • herbata Pearl Jasmine
  • herbata miętową z trawą cytrusową,
  • czerwona herbata rooibos z imbirem (klasyczna herbata na odchudzanie),
  • herbata Popcorn Tea z naturalnym słodem ryżowym

Zdrowa herbata Soti Natural wyprodukowana jest z naturalnych składników i nie zawiera zbędnych dodatków, cukru ani słodzików. Wszystkie napoje naszej produkcji zawierają zero kalorii. Dzięki temu mogą być wykorzystywane jako herbata na odchudzanie. Wygodne opakowania sprawiają, że od dziś zdrowa herbata bez cukru to coś, co każdy może mieć zawsze pod ręką.

Wybierz nasz klasyczny napój z zielonej herbaty lub inny wariant smakowy i ciesz się ich pysznym smakiem oraz zdrowotnymi właściwościami. Najzdrowsza herbata zielona to idealne uzupełnienie zbilansowanej diety i aktywnego trybu życia, a dzięki obecności antyoksydantów także sposób na dłuższe zachowanie młodości. Starannie opracowany proces produkcji napojów Soti Natural sprawia, że nasza zdrowa herbata to idealny napój dla całej rodziny.

Od teraz Herbata SOTI dostępna jest w sklepie PANPIEK.