Bułki i kanapki PanPiek – Opinie

PanPiek – Otwarcie sklepu piekarniczego w Bytomiu
17 czerwca 2021
Błonnik w diecie dziecka – ile potrzeba błonnika?
24 czerwca 2021
Wróć do aktualności

Bułki i kanapki PanPiek – Opinie

W piątek 11 czerwca 2021 roku nastąpiło wielkie otwarcie naszego pierwszego sklepu piekarniczego w Bytomiu. Adres sklepu PanPiek to Ulica Jainty 24 – na prosto wejścia do Galerii Agora. Wydarzenie to było szczególnie ważne z kilku powodów. Między innymi fakt, że to nasz pierwszy sklep, który otwieramy. W promocji brały udział dwie hostessy, które doskonale znają nasze produkty i mogły podzielić się to wiedzą z przypadkowo spotkanymi przechodniami.

Kolejnym powodem był fakt, że po raz pierwszy przechodnie mieli okazje spróbować naszych kanapek, których receptura została przygotowana przez dietetyków. My mieliśmy nareszcie szansę przekonać się na własnej skórze, czy kanapki oraz bułki są smaczne i zaspokajają apetyt mieszkańców Bytomia. Ostatecznie cała akcja udała się fantastycznie! Okazało się bowiem, że nasze bułki i kanapki smakowały wszystkim. Dosłownie wszystkim! Część osób, która nie wstydziła się widoku kamery zgodziła się nawet podzielić opinią.

W naszych darmowych degustacjach znalazły się wszystkie najlepsze kanapki, a konkretnie:

  • Bułka IG z obniżonym indeksem glikemicznym,
  • Bułka Pszenna Mega Błonnik,
  • Bułka śniadaniowa błonnik plus,
  • Bułka Chia,

Po za tym w naszym sklepie można było spotkać wszystkich innych produktów, które oferujemy! Opinie naszych klientów można obejrzeć w Video zamieszczonym poniżej: